Strona 1 z 1

Akt notarialny

: pn lut 06, 2017 10:17 am
autor: darnok
Pytanie do Rafinu
W przyszłym tygodniu mamy umówiony odbiór mieszkania oraz podpisanie aktu notarialnego. Niestety pomimo próśb i przypomnień nie otrzymaliśmy nadal odpowiedzi kiedy możemy obejrzeć mieszkanie przed jego odbiorem, podejrzewam więc że nie mamy co na to liczyć pomimo informacji że będzie taka możliwość. Co gorsza w przyszłym tygodniu mamy podpisać umowę a nadal (!) pomimo wieloktornych próśb skierowanych do pana Koźlarskiego nie otrzymaliśmy choćby wzoru umowy. Czy naprawdę Państwo myślą że podpiszemy umowę bez wcześniejszego wglądu do niej?

Re: Akt notarialny

: pn lut 06, 2017 1:17 pm
autor: XYZ
My rowniez nie mielismy szansy zobaczyc mieszkania przed odbiorem, pomimo usilnych prosb z naszej strony. U innych deweloperow "przedodbiory" to normalna sprawa.

Re: Akt notarialny

: pn lut 06, 2017 1:39 pm
autor: Mieszkanka87
Mieszkania sa zazwyczaj niestety otwarte, wiec mozecie sprobowac po prostu tam podejsc w ciagu dnia. Bylam w weekend i wszystkie drzwi byly otwarte - zero ekip i nikogo kto nadzorowalby, pilnowalby wstepu do otwartych mieszkan...Bardzo mozliwe, ze dzieki komentarzom na forum to sie zmienilo, wiec lepiej byloby sie upewnic, ale jesli macie po drodze to warto podjechac w ciagu dnia I po prostu sprawdzic czy jest otwarte ;)

Re: Akt notarialny

: pn lut 06, 2017 2:06 pm
autor: darnok
Mieszkanka87 pisze:Mieszkania sa zazwyczaj niestety otwarte, wiec mozecie sprobowac po prostu tam podejsc w ciagu dnia. Bylam w weekend i wszystkie drzwi byly otwarte - zero ekip i nikogo kto nadzorowalby, pilnowalby wstepu do otwartych mieszkan...Bardzo mozliwe, ze dzieki komentarzom na forum to sie zmienilo, wiec lepiej byloby sie upewnic, ale jesli macie po drodze to warto podjechac w ciagu dnia I po prostu sprawdzic czy jest otwarte ;)


Pomimo braku zainteresowania Inwestora od czasu zapłaty za mieszkanie nie chciałabym być nie fair wobec niego i wchodzić do własnego mieszkania "po kryjomu".

Re: Akt notarialny

: pn lut 06, 2017 2:23 pm
autor: Mieszkanka87
przed nikim nie musisz sie ukrywac, bo niestety wszystko jest otwarte :D

Re: Akt notarialny

: pn lut 06, 2017 5:21 pm
autor: Rafin Developer
Szanowny Użytkowniku Darnok,

Prosimy o kontakt na adres biuro.sprzedazy@rafin.pl. Niestety bez imienia i nazwiska trudno nam się odnieść do Pani/Pana sprawy. Wspominaliśmy już, że na prośbę klientów przesyłamy wzór umowy i po Pana zgłoszeniu na powyższy adres, taka umowa zostanie przesłana.

Rafin nie udostępnia rutynowo mieszkań klientom przed ich odbiorami. Jest to dobra wola handlowców, wynikająca z możliwości czasowych, które występują lub nie. W tym przypadku najwyraźniej Pan Andrzej nie miał takiej możliwości.