Terminy - pytanie do dewelopera

Pierwszy budynek osiedla oraz wszystko co go dotyczy
Aguti
Posty: 15
Rejestracja: śr gru 28, 2016 10:00 am

Terminy - pytanie do dewelopera

Postautor: Aguti » pt lut 10, 2017 9:08 am

Witam, nasze mieszkanie jest już praktycznie gotowe i w sumie to na dniach moglibyśmy się do niego wprowadzić. Rozmawialiśmy z Moico i wiemy już, że internetu nie bedzie jeszcze się dało podłączyć przez tydzień/dwa tygodnie :( może możecie powiedzieć mi konkretnie, kiedy będzie skończona potrzebna do tego infrastruktura? Kolejne pytanie - kiedy pojawią się zwykłe śmietniki, do których można wynieść domowe śmieci? Oraz kiedy pojawią się skrzynki na listy i zacznie działać domofon? Bez neta (praca przez internet) i śmietnika nie bardzo możemy się wprowadzić, więc jesteśmy w zawieszeniu. Proszę o info, bym mogła zaplanować przeprowadzkę.

Rafin Developer
Posty: 42
Rejestracja: śr gru 14, 2016 11:22 am

Re: Terminy - pytanie do dewelopera

Postautor: Rafin Developer » pt lut 10, 2017 2:20 pm

Szanowny użytkowniku Aguti,
jeśli chodzi o podłączenie internetu, to infrastruktura jest przygotowywana przez operatorów niezależnie od Rafin. Udostępniliśmy już budynek operatorom i np. Orange już działa. Dział Inwestycji skierował zapytanie do Moico i otrzymał informację, że infrastruktura będzie gotowa do 30.03.2017 r.

W chwili obecnej możecie Państwo korzystać z kontenerów budowlanych pod kątem odpadów zwykłych, ale nie budowlanych. Ze względu na fakt, że wciąż prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe, nie instalujemy jeszcze wiaty, by nie uległa ona zniszczeniu. Gdy to zagrożenie zniknie, od razu zamontujemy dla Państwa odpowiednią infrastrukturę. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ponoszą Państwo jeszcze opłaty za wywóz śmieci. Zaznaczamy jednak, że z kontenerów generalnego wykonawcy nie można korzystać w przypadku odpadów budowlanych.

W temacie skrzynek na listy. Większość jest już gotowa. Generalny wykonawca poinformował nas, że finalnie zostaną zamontowane do 15.02.2017 r.

Domofon – Generalny wykonawca poinformował nas, że domofon jest sprawny. Jeśli zauważyła Pani, że nie działa, proszę nas poinformować, o którym mieszkaniu mówimy za pośrednictwem formularza usterkowego dostępnego na stronie. Sprawdzimy to wówczas indywidualnie.

XYZ
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 22, 2016 2:27 pm

Re: Terminy - pytanie do dewelopera

Postautor: XYZ » śr lut 22, 2017 12:58 pm

Rafin Developer pisze:W temacie skrzynek na listy. Większość jest już gotowa. Generalny wykonawca poinformował nas, że finalnie zostaną zamontowane do 15.02.2017 r.Szanowny deweloperze,

1) Jaki jest ostateczny termin montażu skrzynek pocztowych? Termin 15.02 minął tydzień temu, dodatkowo cześć z nich nadal nie jest zamontowana i żadne nie są oznaczone numerami mieszkań. Mieszkańcy nie są w stanie odbierać korespondencji, a listonasz nie ma gdzie zostawić awiza - sytuacja taka generuje zagrożenie płacenia kar przez odbiorców poczty (więcej informacji na temat przepisów w internecie).

2) Kiedy bramy wejściowe zostaną zamknięte żeby uniemożliwić osobom postronnym dostawanie się do każdej klatki? Moje pytanie jest spowodowane artystycznymi rysunkami w windzie w klatce 10E.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Aguti
Posty: 15
Rejestracja: śr gru 28, 2016 10:00 am

Re: Terminy - pytanie do dewelopera

Postautor: Aguti » śr lut 22, 2017 3:18 pm

Skrzynki są, ale nie dostaliśmy kluczyków, oraz nie ma na nich numerów mieszkań. Czyli nie ma szans odebrać poczty :( Wczoraj też widziałam, że rozsypano piasek między kostką brukową, mam wielką nadzieję, że zniknie do soboty. Wtedy się przeprowadzamy, i mam nadzieję, że wszystkie ciężkie pudelka przewiozę na wózeczku, po piasku się nie da. Już kafelki nosiliśmy po torze przeszkód między kablami i ślizgając się po mokrych steropianach. Zlitowalibyście się chociaż na przeprowadzkę. Minęły już w końcu 2 miesiące od zakończenia budowy!

aniou71
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 15, 2017 1:01 pm

Re: Terminy - pytanie do dewelopera

Postautor: aniou71 » śr mar 15, 2017 1:18 pm

Też chętnie uzyskałabym informację kiedy będą klucze do skrzynek... Nie mamy jak opłacić rachunków, bo są one w skrzynkach.
Czy znany jest jakiś termin ? I jak ma się to odbywać ?

Czarny
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 02, 2017 7:41 pm

Re: Terminy - pytanie do dewelopera

Postautor: Czarny » śr mar 15, 2017 3:46 pm

Klucze do skrzynek są do odbioru w biurze dewelopera na Kołłątaja.


Wróć do „Budynek 1 - Etap I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Frorrymavy, Google [Bot], SyndneyJAM i 1 gość