Kiedy pojawią się śmietniki?

Pierwszy budynek osiedla oraz wszystko co go dotyczy
Aguti

Kiedy pojawią się śmietniki?

Postautor: Aguti » czw kwie 13, 2017 9:43 am

Witam, ponieważ zarządca nie odpisał mi na maila, zadam pytanie tutaj. Kiedy pojawią się zwykłe śmietniki i śmietniki do recyclingu? Jeśli mamy już teraz płacić za wywóz śmieci, chcę mieć możliwość normalnego wyrzucania ich, bez strachu, że moje domowe domowe śmieci polecą z wiatrem. Dokoła bloku jest syf przez to, wszędzie latają reklamówki wywiane z kontenerów remontowych, nie przeznaczonych na takie śmieci, nikt tego nie sprząta. Do tego źle się czuję wyrzucając tektury do śmietnika remontowego, a nie na makulaturę. Od kiedy stoi blok, wszyscy się wprowadzają i może tona śmieci nie została usunięta w sposób ekologiczny. Płacimy już za sprzątanie, mimo, że moja klatka pod drzwiami została umyta raz przez miesiąc, a dookoła bloku nikt nie sprząta. Teraz mamy płacić za śmietniki, których nie ma. Jeśli płacimy za te remontowe, to chyba powinna być jakaś inna stawka niż standardowa, śmieciowa? Ile to kosztuje?

mart9

Re: Kiedy pojawią się śmietniki?

Postautor: mart9 » czw kwie 13, 2017 11:12 pm

Prosimy o odpowiedź...

mart9

Postautor: mart9 » wt kwie 18, 2017 10:15 pm

@Aguti - dostałaś odpowiedź?

Aguti

Postautor: Aguti » śr kwie 19, 2017 10:03 am

Nie, ani tutaj, ani na wysłanego maila. Na pytanie dotyczące stawki czynszu za miejsce parkingowe również nie dostałam odpowiedzi. Za to winda zapełniła się nowymi nakazami :lol: Mam wrażenie, że zarządca nie zdaje sobie sprawy, że to my zatrudniamy ich do zarządzania nieruchomością, a nie oni nas.

Gregor

Postautor: Gregor » śr kwie 19, 2017 4:39 pm

Do mnie dotarła dzisiaj wreszcie wycena zażądać o czynszu jaki mam płacić. Tam jest stawka za wywóz śmieci wielkogabarytowych czyli kontenery remontowe koszt 1500zł miesiecznie podział według udziału w części wspólnej.

Aguti

Postautor: Aguti » ndz kwie 23, 2017 4:49 pm

Ok, a jest to dodatkowa opłata, czy zamiast opłaty za wywóz normalnych śmieci?

Gregor

Postautor: Gregor » ndz kwie 23, 2017 5:58 pm

U mnie jest wpisana tylko ta opłata za śmieci. Wiec raczej dopuki będą kontenery nie będzie innych śmietników

XYZ

Postautor: XYZ » śr kwie 26, 2017 10:14 am

Do momentu aż nie pojawią się zwykłe śmietniki płacimy za te duże, budowlane. Opłata jest zamienna z tego co wiem.

Gregor

Postautor: Gregor » czw maja 04, 2017 11:20 am

Ponoć pojawiły się śmietnika na odpady komunalne dostałem e-maila od zarządcy ale jeszcze tego nie sprawdziłem

Wróć do „Budynek 1 - Etap I”