Deszcz a dach, balustrady i balkony

Pierwszy budynek osiedla oraz wszystko co go dotyczy
mart9

Re: Deszcz a dach, balustrady i balkony

Postautor: mart9 » pt maja 26, 2017 2:00 pm

Nie skarżę się na deszcz, jak wyżej.

Tracisz czas.

Pozdrawiam.

Mieszkanka87

Postautor: Mieszkanka87 » pt maja 26, 2017 3:27 pm

pixeldepth pisze:Oczywiście moi drodzy, że nie mieszkam na 8 piętrze, tylko na 5.
Pragnę poinformować, że na naszym balkonie wygląda to tak samo, ponieważ woda z każdego piętra spływa niżej i pada na poniższy balkon.
Warto również zauważyć, że czym niżej tym jest gorzej ponieważ tworzy się kaskada więc "najgorzej" jest na 1 pietrze - jednak nikt inny nie robi z tego problemu oprócz okropnie poszkodowanych przez deszcz na 8 piętrze (gdyby ktoś próbował sugerować, że jednak niżej nie ma takiego problemu, to przypominam, że 7 piętro ma identyczną sytuacje jak wy).
Balkony nie mają odwodnienia w postaci rynien - które musiały by być na każdym piętrze więc nie ma możliwości aby takiemu czemuś zapobiec.
Ja osobiście rynny przymocowanej do balkonu nie zamierzam mieć - jak wiadomo jest to moje osobiste prawo, tak samo jak wy możecie skarżyć się na deszcz.

jesli Ci to nie przeszkadza to nie zglaszaj. Innym przeszkadza i maja prawo to zglosic jako, ze przez nablizsze 30 lat zapewne beda splacac to cudo architektury, dlatego niech kazdy zajmie sie wlasnymi sprawami, a nie komentuje problem innych i wszyscy beda zadowoleni

natlas

Postautor: natlas » sob maja 27, 2017 9:52 am

My jesteśmy z ósmego piętra, szczerze mówiąc nie zauważyłam kaskad deszczu na balkonie, a w środę trochę popadało i specjalnie się przyglądałam. Fakt, pranie musiałam trochę odsunąć, ale to chyba normalne.

mart9

Postautor: mart9 » sob maja 27, 2017 10:45 am

Super.

XYZ

Postautor: XYZ » pn maja 29, 2017 5:58 pm

Jak tam wasze balkony po burzy?
Mokre? :lol:

mart9

Postautor: mart9 » wt cze 06, 2017 11:53 am