Odbiory

Pierwszy budynek osiedla oraz wszystko co go dotyczy
Marzena

Re: Odbiory

Postautor: Marzena » sob gru 31, 2016 12:58 pm

XYZ pisze:Pani Marzeno w jaki sposob dowiedziala sie Pani o uzyskaniu pozwolenia? Z tego co rozumiem z powyzszego posta przyszlo to droga mailowa. Moze mi Pani powiedziec o ktorej godzinie i od ktorego przedstawiciela? Moze byc wiadomosc na priv.

Ja niestety nie zostalem powiadomiony i prawdopodobnie z racji zlozenia aneksu do banku o wyplate srodkow w nowym roku jestem 300 zl w plecy.

Niestety nie mam możliwości pisania na priv. Chyba pozostaje tylko droga mailowa :)
Wiadomość od Dewelopera dostałam na maila w piątek.

k_j1

Postautor: k_j1 » ndz sty 01, 2017 6:28 pm

A ja w piątek dostałam informację mailowo że wszyscy tam mają przerwe świąteczną (a sprzedawcy nic niestety nie wiedzą) i nie dowiem się nic na temat odbiorów... Eh

Rafin Developer

Postautor: Rafin Developer » pn sty 02, 2017 2:43 pm

Dzień dobry,
informujemy, że 30.12.2016 r. budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie o numerze 3522/2016 i tego samego dnia rozesłaliśmy do Państwa informację mailową. Jeśli jej Państwo nie otrzymali, może to wynikać z ustawień antyspamowych lub z wcześniejszego wypisania się z newslettera. Na wszelki wypadek ponownie zamieszczamy informację, tym razem na forum.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu dzisiejszym upoważnieni przedstawiciele uprawnionych organów (PINB), zakończyli kontrole budynku mieszkalnego przy ul. Reymonta 10 w zakresie zgodności wykonania inwestycji z projektem budowlanym z zachowaniem wszelkich norm. Kontrola zakończyła się wynikiem pozytywnym. Wykonany budynek: lokale mieszkalne, garaż, lokale usługowe, spełniają wszystkie wymagania przepisów. Kontrolę przeprowadzono w ramach procedury uzyskania pozwolenia na użytkowanie w/w budynku.

Informujemy, że inwestycja Wybrzeże Reymonta przy ul. Reymonta 10 uzyskała pozwolenie na użytkowanie o numerze 3522/2016 z dnia 30.12.2016 r.

W nadchodzącym tygodniu otrzymają Państwo od nas listowne oraz mailowe powiadomienie dot. terminów odbiorów, przekazania aktów, etc. Zaznaczamy, że odbiór odbywa się po dokonaniu i zaksięgowaniu pełnej opłaty za zakupioną nieruchomość.

Korzystając z okazji, życzymy Państwu
Szczęśliwego Nowego Roku

Nawiązując do pytania dot. terminu odbiorów, informujemy, że rozpoczęcie odbiorów planowane jest na 16.01.2017 r. Pierwsza grupa ok. 30 osób zostanie poinformowana o terminach już dzisiaj zarówno za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak i tradycyjnej.

R.Sienicki

Postautor: R.Sienicki » śr sty 11, 2017 4:19 pm

k_j1 pisze:
Anifares pisze:Eh wiedzieliście co jest w umowie wiec bez przesady, zawsze trzeba brać najdłuższą opcje...
Nie ukrywam ze odbiór w grudniu bardziej by mi pasował ale no cóż :roll:
Ostatnio otrzymałam informacje że odbiory beda po 9 stycznia :|

Tak, i właśnie taką opcję braliśmy pod uwagę dopóki, dopóty nie otrzymaliśmy informacji że odbiory odbędą się 27-30 grudnia. Wprowadziło nas to w bląd. Informacja ta była zdecydowanie niepotrzebna.

Pierwsze informacje jakie dostawaliśmy były o końcu października ;) Mniej więcej od wtedy żyjemy na mentalnych walizkach myśląc,że lada dzień się będziemy przeprowadzać ;)

lces

Postautor: lces » śr sty 11, 2017 7:20 pm

Kiedy zostaną przekazane klucze do mieszkania ? Przy odbiorze ?

beata

Postautor: beata » śr sty 11, 2017 9:51 pm

Dostałam wczoraj następującą informację: "Odbiór kluczy następuje po odbiorze mieszkania."

Rafin Developer

Postautor: Rafin Developer » czw sty 12, 2017 10:18 am

Szanowni Państwo,
potwierdzamy, że klucze przekazywane są podczas odbioru.

lces

Postautor: lces » śr sty 18, 2017 6:02 pm

Witam

Pytanie do RAFIN.

Czy to jest standard wykończenia waszych budynków?
https://www.wybrzezereymonta.pl/viewtopic.php?f=2&t=22#p125

Zbycess

Postautor: Zbycess » czw sty 19, 2017 8:54 am

Witam forumowiczow! Jest cos na co szczególnie zwracacie uwagę przy odbiorach? Wiem, ze trzeba patrzeć na piony scian i kąty. Mozecie polecić jakiegos fachowca do odbiorow?”

Rafin Developer

Postautor: Rafin Developer » czw sty 19, 2017 1:33 pm

Szanowni Państwo,

ponieważ dzwonicie Państwo do nas z zapytaniami dot. obmiarów geodezyjnych, informujemy, że otrzymacie je Państwo przy podpisaniu umowy. Jeśli zależy Państwu na otrzymaniu skanu obmiaru wcześniej, prosimy o kontakt z Biurem Sprzedaży Mieszkań i otrzymacie Państwo skan na wskazany adres mailowy.

Wróć do „Budynek 1 - Etap I”