Petycja - remont Pomorskiej i Reymonta

Informacje ogólne o osiedlu, deweloperze itp.
Aguti

Petycja - remont Pomorskiej i Reymonta

Postautor: Aguti » wt cze 13, 2017 3:30 pm

Witajcie, jakiś czas temu znajomy powiedział mi, że aktywiści miejscy chcą przygotować petycję, by zrobić presję na władzach miasta by wreszcie kompleksowo wyremontowały cały ciąg Pomorska - Staszica - Reymonta - Most Osobowicki, który na potrzeby akcji nazwaliśmy Aleją Pomorską. Ten remont, już był w oficjalnych planach miasta, ale został z nich wykreślony :( Napisałam do osób przygotowujących petycję, zaangażowałam się i przygotowałam całe mnóstwo grafik, które pojawią się teraz na stronie petycji, facebooku i mam nadzieję w mediach. Ktoś od 3D zrobił wizualizację, aktywiści napisali treść. I ruszyliśmy dziś z petycją :) http://www.akcjamiasto.org/AlejaPomorska/ . Wszystkie szczegóły tego, jak chcielibyśmy by był przeprowadzony remont są na infografice pod petycją. Mam nadzieję, że też popieracie ten remont (ciężko mi sobie wyobrazić, że można nie popierać) i nagrodzicie nasze starania podpisem. Proszę zaangażujcie się też i powiedzcie innym o tej petycji. Jeśli macie jakieś pomysły na promocję akcji, dajcie znać.

Wróć do „Ogólne”